TG-A2030-24-21.01-0.5
Part Number:
TG-A2030-24-21.01-0.5
Description:
THERM PAD 24MMX21.01MM WHT
In Stock:
44
Outline :
24.00mm x 21.01mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)