TG-APC94-310-310-5.0-0
Part Number:
TG-APC94-310-310-5.0-0
Description:
THERM PAD 310MMX310MM RED
In Stock:
1
Color :
Red
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
4.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)