TG-A9000-310-310-3.0
Part Number:
TG-A9000-310-310-3.0
Description:
THERM PAD 310MMX310MM PINK
In Stock:
1
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)