TG-A9000-310-310-1.5
Part Number:
TG-A9000-310-310-1.5
Description:
THERM PAD 310MMX310MM PINK
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)