TG-A4500-310-310-3.0
Part Number:
TG-A4500-310-310-3.0
Description:
THERM PAD 310MMX310MM PURP
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)