TG-A9000-150-150-5.0
Part Number:
TG-A9000-150-150-5.0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM PINK
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)