TG-A9000-310-310-1.0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
TG-A9000-310-310-1.0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 310MMX310MM PINK
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Pink
Material :
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)