TG-A20KX-385-285-2.5-1A
Part Number:
TG-A20KX-385-285-2.5-1A
Description:
THERM PAD 385X285MM GRAY
In Stock:
5
Adhesive :
Tacky - One Side
Outline :
385.00mm x 285.00mm
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)