TG-A4500-310-310-0.8
Part Number:
TG-A4500-310-310-0.8
Description:
THERM PAD 310MMX310MM PURP
In Stock:
1
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0315" (0.800mm)