TG-A4500-150-150-5.0
Part Number:
TG-A4500-150-150-5.0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM PURP
In Stock:
4
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)