TG-A9000-100-100-4.0
Part Number:
TG-A9000-100-100-4.0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM PINK
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)