TG-A9000-100-100-2.5
Part Number:
TG-A9000-100-100-2.5
Description:
THERM PAD 100MMX100MM PINK
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)