TG-A9000-150-150-0.8
Part Number:
TG-A9000-150-150-0.8
Description:
THERM PAD 150MMX150MM PINK
In Stock:
2
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0315" (0.800mm)