TG-A20KX-385-285-0.3-1A
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
TG-A20KX-385-285-0.3-1A
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 385X285MM GRAY
In Stock:
3
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
385.00mm x 285.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0118" (0.300mm)