TG-A6200F-150-150-0.8
Part Number:
TG-A6200F-150-150-0.8
Description:
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
In Stock:
1
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0315" (0.800mm)