GT10D-300-300-0.25-1A
Part Number:
GT10D-300-300-0.25-1A
Description:
THERMAL PAD 300X300MM PINK
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0098" (0.250mm)