TG-A9000-40-40-4.0
Part Number:
TG-A9000-40-40-4.0
Description:
THERM PAD 40X40MM PINK
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)