TG-A9000-40-40-2.0
Part Number:
TG-A9000-40-40-2.0
Description:
THERM PAD 40X40MM PINK
In Stock:
4
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)