TG-A9000-40-40-1.5
Part Number:
TG-A9000-40-40-1.5
Description:
THERM PAD 40X40MM PINK
In Stock:
19
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)