GT10D-100-100-0.25-2A
Part Number:
GT10D-100-100-0.25-2A
Description:
THERMAL PAD 100X100MM PINK
In Stock:
24
Adhesive :
Adhesive - Both Sides
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0098" (0.250mm)