TG-AH486-55.9-25-2.0-1A
Part Number:
TG-AH486-55.9-25-2.0-1A
Description:
THERM PAD 55.9X25MM W/ADH GRAY
In Stock:
11
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
55.90mm x 25.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)