TG-A9000-15-15-4.0
Part Number:
TG-A9000-15-15-4.0
Description:
THERM PAD 15MMX15MM PINK
In Stock:
13
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)