TG-ALC-40-40-0.2-0
Part Number:
TG-ALC-40-40-0.2-0
Description:
THERMAL PAD 40X40MM GREEN
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
4.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0079" (0.200mm)