TG-A9000-15-15-1.5
Part Number:
TG-A9000-15-15-1.5
Description:
THERM PAD 15MMX15MM PINK
In Stock:
86
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)