TG-A4500-20-20-1.5
Part Number:
TG-A4500-20-20-1.5
Description:
THERM PAD 20MMX20MM PURP
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)