TG-APC93-19.5-12.7-2.0-0
Part Number:
TG-APC93-19.5-12.7-2.0-0
Description:
THERM PAD 19.5MMX12.7MM GRAY
In Stock:
2
Outline :
19.50mm x 12.70mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)