TG-A9000-20-20-0.5
Part Number:
TG-A9000-20-20-0.5
Description:
THERM PAD 20MMX20MM PINK
In Stock:
60
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)