TG-AH486-14-9-3.5-0
Part Number:
TG-AH486-14-9-3.5-0
Description:
THERM PAD 14MMX9MM GRAY
Outline :
14.00mm x 9.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.138" (3.50mm)