TG-A373F-50M-300-0.25-0
Part Number:
TG-A373F-50M-300-0.25-0
Description:
THERM PAD 5X300MM YLW
Outline :
5.00mm x 300.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.4W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)