TG-A486G-300-300-0.5-0
Part Number:
TG-A486G-300-300-0.5-0
Description:
THERM PAD 300MMX300MM GRAY
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)