TG-A6200F-310-310-0.8
Part Number:
TG-A6200F-310-310-0.8
Description:
THERM PAD 310MMX310MM BLUE
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0315" (0.800mm)