TG-AL373-150-150-10.0-1A
Part Number:
TG-AL373-150-150-10.0-1A
Description:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.7W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)