TG-A4500F-310-310-0.5
Part Number:
TG-A4500F-310-310-0.5
Description:
THERM PAD 310MMX310MM PURP
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)