TG-AH486-300-300-2.0-0
Part Number:
TG-AH486-300-300-2.0-0
Description:
THERM PAD 300MMX300MM GRAY
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)