TG-A20KX-285-190-4.0
Part Number:
TG-A20KX-285-190-4.0
Description:
THERM PAD 285MMX190MM GRAY
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
285.00mm x 190.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)