TG-A20KX-385-285-1.0
Part Number:
TG-A20KX-385-285-1.0
Description:
THERM PAD 385X285MM GRAY
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
385.00mm x 285.00mm
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)