TG-A486G-100-100-2.0-0
Part Number:
TG-A486G-100-100-2.0-0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM GRAY
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)