TG-A20KX-190-140-4.0
Part Number:
TG-A20KX-190-140-4.0
Description:
THERM PAD 190MMX140MM GRAY
In Stock:
4
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
190.00mm x 140.00mm
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)