LI98C-300-300-0.2
Part Number:
LI98C-300-300-0.2
Description:
THERM PAD 300MMX300MM W/ADH WHT
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0080" (0.203mm)