T69-225-225-0.017-0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
T69-225-225-0.017-0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 225MMX225MM GRAY
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Graphite
Outline :
225.00mm x 225.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
11W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0007" (0.017mm)