T69-225-225-0.025-0
Part Number:
T69-225-225-0.025-0
Description:
THERM PAD 225MMX225MM GRAY
Outline :
225.00mm x 225.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
18W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0010" (0.025mm)