TG-A20KX-190-140-2.0
Part Number:
TG-A20KX-190-140-2.0
Description:
THERM PAD 190MMX140MM GRAY
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
190.00mm x 140.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)