TG-AH486-100-100-5.0-0
Part Number:
TG-AH486-100-100-5.0-0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM GRAY
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)