LI98-300-300-0.25
Part Number:
LI98-300-300-0.25
Description:
THERM PAD 300MMX300MM W/ADH WHT
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
0.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)