TG-A38KX-385-285-10.0
Part Number:
TG-A38KX-385-285-10.0
Description:
THERM PAD 385X285MM BLUE
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
385.00mm x 285.00mm
Thermal Conductivity :
3.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)