TG-APC93-100-100-1.0-0
Part Number:
TG-APC93-100-100-1.0-0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM GRAY
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)