TG-A38KF-385-285-0.8
Part Number:
TG-A38KF-385-285-0.8
Description:
THERM PAD 385X285MM BLUE
In Stock:
5
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Outline :
385.00mm x 285.00mm
Thermal Conductivity :
3.3W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0310" (0.787mm)