TG-A20KF-385-285-0.8
Part Number:
TG-A20KF-385-285-0.8
Description:
THERM PAD 385X285MM GRAY
In Stock:
4
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
385.00mm x 285.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0310" (0.787mm)