TG-AH486-100-100-2.0-1A
Part Number:
TG-AH486-100-100-2.0-1A
Description:
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)