TG-A38KX-190-140-0.8
Part Number:
TG-A38KX-190-140-0.8
Description:
THERM PAD 190MMX140MM BLUE
In Stock:
5
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Blue
Outline :
190.00mm x 140.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0310" (0.787mm)